Kurumsal

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz & Vizyonumuz


Ölçme Sistemlerinde Mükemmeli Yakalıyoruz


Misyonumuz

Uçak Takım Tezgahları Makina Aksesuar San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak misyonumuz, dijital ölçme sektöründe öncü olmak ve müşterilerimize en üstün kalitede ürünler ve hizmetler sunmakla tanımlanır. 1986 yılında başlayan bu yolculuğumuz, tecrübemizle şekillenmiş ve teknolojiyi yakından takip eden bir firma olarak günümüzde devam etmektedir.

Vizyonumuz

Firmanın kurucusu İsmail UÇAK'ın liderliğinde, vizyonumuz, sürekli gelişen ve büyüyen bir kuruluş olarak öne çıkmaktır. Teknolojiye yatırım yapmaktan çekinmeyen ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan bir firma olarak, sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden, müşterilerimize en iyi değeri sunarak, sektörde fark yaratmak istiyoruz.

Firmamız, uzun yıllardır körük imalatını bünyesinde bulundurarak bu alandaki uzmanlığını geliştirmiş ve üretim teknolojisini sürekli iyileştirmiştir. Ayrıca, optik ve manyetik linear encoder ölçme sistemlerine servis ve yedek parça desteği sağlamak gibi hizmetlerle sektördeki ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir.

Biz, müşterilerimize daha geniş bir yelpazede hizmet sunmanın gururunu taşırken, işimizi tutkuyla yapmayı ve her zaman en iyisini sunmayı sürdüreceğiz. Müşterilerimize teşekkür eder, onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmaktan ve onların ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyarız.

İletişim

Abdi İpekçi Cad. Karakaş Sk. Cem İş Merkezi No:180 / 6 Bayrampaşa / İSTANBUL
+90 212 501 81 66  
+90 212 613 72 29  
info@ucakmakina.com.tr  
www.ucakmakina.com.tr  

© 2024 Uçak Takım Tezgahları Makina Aksesuar San. ve Tic. Ltd. Şti.